Дмитро Коляденко: «Артист XXI століття повинен вміти все, як я».

| 20.09.2011 | коментарі

Ведучий в «Шоуманії», гість в «Великій різниці», суддя в «Майдансі – 2» – все це він – яскравий і епатажний Дмитро Коляденко. Щоб краще зрозуміти його погляди на життя, кар’єру, родину ми вирішили поставити йому декілька запитань, на які він охоче відповів.

1. Як паросток танцю з’явився у Дмитра Коляденка? Сьогодні це
професія? Чи справа життя?
Танцювати я почав з 14-ти років. Поступив в театральне училище, і там танцював. Я займався танцями 8 годин в день: 2 години – народними, 2 години – естрадними, 2 години – сучасними, 2 години – класичними, і так кожного дня! Я приймав участь в оперетах, танцював на естраді, я міг репетирувати днями і ночами. А взагалі зараз я балетмейстер на пенсії. Молодий пенсіонер (усміхається).

2. Яка у Вас профільна освіта – танцювальна чи інша? Що записано у дипломі в графі «спеціальність»?
В мене в дипломі написано «артист театру». В мене є ще один диплом, який я отримав після стажування в міста Шенон в Франції, не далеко від Парижу. Там я брав уроки, майстер-класи в великого хореографа. 

3. Чи даєте приватні уроки?
Так, один раз на місяць в школі «Реліз» я проводжу майстер-клас. До мене на урок приходять діти, їхні батьки, танцівники, викладачі. Ця школа є і в Запоріжжі, і в Дніпропетровську, і в інших містах.

4. Чи плануєте якісь нові проекти?
Новий проект – це «Шоуманія» в новому форматі, з новою подачею, з новими рубриками, з новими сюжетами! В такому вигляді глядачі її побачать вже в цю суботу і всі наступні. Мене постійно запрошують у нові проекти, а я обираю найкращі. Зараз, наприклад, я член журі у проекті «Майданс – 2».

5. Чи зараз є людина, яка надихає Вас?
Мене надихає природа, Бог, люди, які прокидаються разом з нашим каналом, мій син, мій собачка Фанні… А щодо особистого, то зараз там вільно…

6. Чого більше в Д. Коляденку – хореографа, шоу-мена, танцівника чи телезірки?
Синтез. Артист XXI століття такий, як Коляденко. Він повинен співати, танцювати, вести, грати, він повинен вміти все, як я. Він має іти в ногу з часом, швидко вчитися, бути універсальним. Я – «синтезний» артист.

7. Для кого була Ваша найкреативніша хореографічна постановка?
Коляденко ставив постановки для першого ешалону української і російської естради. Яка з них найкрутіша, найулюбленіша я сказати не можу, я люблю їх усіх. Зараз передивляюся по телевізору мюзікли, де я ставив хореографію «Попелюшка», «Снігова королева», «Фігаро» і думаю: «це ж ти колись поставив, Коляденко, який же ти молодець!».

8. Чи є для Вас хтось прикладом у досягненні успіху? І взагалі – що для Вас означає «Успіх»?
Успіх – це щоденна робота! Успіх – це зніматися, виступати, перелітати з одного міста в інше, з однієї країни – в іншу, гастролювати, давати інтерв’ю, випускати музику, яку слухають, ставити шоу, якими захоплюються. Це робота. Я – трудяжка, я називаю себе «бджілка», тому що я не сідаю і на хвилинку. І це той самий успіх, коли часу розслаблятися, відпочивати, депресувати немає. А хто є моїм прикладом у досягненні успіху? Діма Коляденко!

9. Як можна одним словом охарактеризувати Ваш стиль?
Бренд ДІКО. Це мій стиль, я нікого не копіюю, не намагаюся бути на когось схожим. Я вдягаюся як хочу, яскраво, неординарно, і веду себе так само!

10.  Чи допомагає хтось з підбором одягу, чи повністю полягаєтесь на свій смак і досвід?
Мій стиль – це повністю моє творіння. І це внутрішнє, справжнє. Я такий, який я є. Можу бути яскравим, без гриму, веселим, позитивним, сумним. Дивлячись яка погода, який настрій. А він в мене змінюється 9 разів на день.

11.  Ваші побажання всім, хто робить свої перші кроки по паркету?
Працювати, працювати, працювати, розвивати талант і бути собою – формула від Коляденко!

12.  Незмінним атрибутом на телеканалах є портфель. Що це – предмет іміджу, чи «все своє ношу з собою», чи просто креативна «штука»? А що у ньому?
Це мій саквояж, без нього – нікуди! В мене є багато сумок, але свій саквояж я люблю найбільше. Це – атрибут мого стилю і просто незамінна річ. Що в ньому? В ньому все найнеобхідніше. В ньому подаруночки на випадок, якщо я раптом зустріну свою давню подругу. Подаруночки для різних зустрічей, щоб зробити людям приємно!

13.  «Білою» плямою в біографії є сім’я. Мама, батько, брати, сестри. Хто вони? Можливо саме хтось з них вплинув на артистичний вибір Дмитра?
Мій тато поступав в театральний інститут, але «провалився» на екзаменах і пішов в будівельний. Він став великим начальником радянського будівництва. Моя мама була дружиною великого начальника. Деякий час ми жили в Монголії, потім переїхали в Суми. Зараз моїх батьків немає. Я називаю себе сиротою. Моя бабуся пропрацювала більше 40-а років в театрі. Я виріс за кулісами. Знав там все і всіх. Часто згадую, це були прекрасні часи…

Оксана Вах і прес-служба «Mastermanagement»

Категорія: Інтерв'ю, Майстри і метри

Яндекс.Метрика