Кримський танцювальний трофей 2012

09.05.2012 | коментарі

Сонячні танці на березі моря! Танцювальне мистецтво – це завжди яскраве свято. “Кримський танцювальний трофей” – це унікальне свято краси, таланту та культури на березі ласкавого Чорного моря!

Червень Криму – прекрасна пора. Ще не настала задушлива спека, але море вже тепле, сонце яскраве, одне задоволення загоряти, купатися і … танцювати всю тиждень безперервно! Наш фестиваль – найкращий початок літа! Крім того, участь в червні вигідно з фінансової точки зору. Високий сезон в Криму ще не почався, ціни не кусаються, пляжі чисті, погода відмінна.

Наш міжнародний дитячий і юнацький фестиваль конкурс 2012 подарує Вам можливість побачити визначні пам’ятки Севастополя, відвідати унікальні місця півострова. При бажанні оргкомітет допоможе танцюристам і гостям, визначитися з екскурсіями, прогулянками і поїздками по Криму.
В цьому році дати проведення унікальні, тому що міжнародний фестиваль конкурс танцю 2012 пройде в дні міста Севастополя. Це велике свято для всіх городян і численних туристів. Ви зможете прогулятися по ошатному місту, відвідати концерти на відкритих майданчиках, покататися на катері по мальовничих бухт і навіть подивитися зблизька військові кораблі. А завершує низку святкових заходів красивий феєрверк.
Міжнародний фестиваль танцю “Кримський трофей” – вже став доброю традицією, знаковим заходом, якого чекають багато танцюристів в Україні, Росії та інших країнах.
Свято танцю в Севастополі проводиться з 2001 року, тому всі робочі моменти відпрацьовані до дрібниць. Оргкомітет має багатий досвід проведення та організації конкурсних заходів, майстер-класів, оперативно вирішуються питання по заявкам, розселенню, харчуванню та екскурсіях для учасників та глядачів. За будь-якого вас питання ви можете зателефонувати або написати в оргкомітет.
Крім змагань фестиваль буде наповнений концертами, вечорами відпочинку, пізнавальними екскурсіями, майстер-класами. Майстер-класи проведуть відомі танцюристи, призери міжнародних фестивалів і конкурсів.
У фестивалі братимуть участь як новачки, як і танцюристи зі стажем, неодноразово відвідували міжнародні фестивалі і конкурси.
Дитячі конкурси та фестивалі – це хвилююча подія, переживань учасників, батьків, часом навіть сльози. Наш зліт танцюристів в першу чергу – свято для танцюристів, багато з яких тільки починають відвідувати подібні події.

ЗАЯВКА НА УЧАСТИЕ СКАЧАТЬ ПРИГЛАШЕНИЕ ЗАКАЗАТЬ БИЛЕТЫ

Місце: Севастополь, Буде повідомлено додатково

Організатор: Танцювальний клуб Ахтіар
Телефон: +38 (095) 1327568
E-mail:
Сайт події: http://www.dancefestival.com.ua

Tags: ,

Категорія: Україна


banner
Яндекс.Метрика