Ті, що біжать по хвилях 2012

09.05.2012 | коментарі

26 червня – 9 липня 2012 в в дитячій перлині Криму м. Євпаторія проходитиме вокально-танцювальний марафон «Ті, що біжать по хвилях».

Ті, що біжать по хвилях – це самий «дорослий» захід Всеукраїнських громадських організацій «Асоціація сучасного та естрадного танцю України», «Союз вокалістів Україна» і ТОВ «ArtUkraine». Історія заходи почалася в 1966 році. Саме в цьому році в Євпаторію на запрошення керівництва міста приїхали Заслужені діячі культури України Сергій і Надія Гладиш. Заснувавши танцювальний клуб, вони почали проводити фестиваль бального танцю «Ті, що біжать по хвилях».

Розпочавшись з однієї форми – фестиваль бального танцю, і проіснувавши понад 40 років «Ті, що біжать по хвилях» сьогодні є Міжнародний вокально-танцювальний марафон, в якому беруть участь танцюристи і вокалісти, тренери і викладачі, судді і члени журі з України, Білорусі, Молдови, Латвії , Естонії, Марокко, Бельгії, Голландії, США, Франції, Італії, Угорщини, В’єтнаму, Польщі, Конго, Англії, Бразилії, Словенії, Швеції. «Ті, що біжать по хвилях» – це ціла серія фестивалів, Чемпіонатів, майстер класів, конференцій, конгресів. Вік учасників марафону від 3 до 75 років!

У журі фестивалю завжди професіонали різних країн.
Щороку на заході відбираються кращі вокалісти для участі у Міжнародних фестивалях, поїздку на які організовує ТОВ «ArtUkraine». І цей рік не стане винятком: всі лауреати отримають знижку 30%, дипломанти знижку 20%, а кращий на думку організаторів та журі учасник отримає право безкоштовної поїздки.
«Ті, що біжать по хвилях» збірна подія: протягом року в Україні проходить відбір, лауреати відбіркових фестивалів отримують 30% знижку на Орг-внесок, дипломанти 20% знижки на організаційний внесок.
Вокально-танцювальний марафон багатогранний. У його складі багато різнопланових подій:
• Фестиваль хореографічного мистецтва «Ті, що біжать по хвилях»
• Фестиваль вокального мистецтва «Ті, що біжать по хвилях»
• Серія майстер класів Jazz modern congress
• Відкритий Чемпіонат України з сучасних танців
• Фестиваль вуличного танцю «Ukrainian Open Battle»
• Серія майстер класів Street dance camp
Трансляція гала-концерту буде здійснюватися на порталі інтернет телебачення ArtUkraine.tv а також на Чорноморській Телерадіокомпанії у програмі «ArtUkraine».

Дата: 26 червня-10 липня 2012
Місце: АР Крим, Євпаторія
Організатор: Олександр і Тетяна Гладиш
Телефон: +38 050 565 64 01
E-mail:
Сайт події: http://bpv.su/
Організація: АСЕТУ

Категорія: Україна

Комментарі:

Залишіть свій коментар

Вам потрібно увійти для того, щоб залишити коментар.


banner
Яндекс.Метрика