LAMA вигнали з проекту «Пристрасті на паркеті»

12.03.2014 | коментарі

ламаТанцювальний дует LAMA&Alex першим покинув шоу «Пристрасті на паркеті» каналу «Україна».
Романтичний вальс української виконавиці та її обранця не вразив журі та глядачів шоу. Пара набрала найменшу кількість балів.
«Я хочу всім подякувати за підтримку і за колектив, який тут працював. Все-таки ми отримали багато емоцій, хоч якось почали професійно танцювати. Напевно, не потрапивши на це шоу, ми б не купили того кролика, якого придбали минулого тижня. Він зараз нам приносить дуже багато емоцій. Дякую Богу і всім», – прокоментувала свій виліт LAMA. «Також хочеться подякувати журі за конструктивну критику. Дякую за нові знайомства. Це був прекрасний досвід», – додав її партнер Alex.
Як повідомлялося раніше, згідно з правилами шоу, в другому випуску одна з дев’яти пар учасників повинна була покинути проект. Найменш вдалих танцюристів визначали як з допомогою балів журі, так і завдяки СМС-голосуванню глядачів каналу «Україна».
Найкращими журі визнали співачку VARDA і її хлопця Mika: за два тури пара набрала 100 балів, а найменш вправними танцюристами, за версією журі «Пристрасті на паркеті», стали Микола та Марина Кобзови.
Тим не менш, не одні оцінки журі визначали, хто стане найкращою і найгіршою парою. Підсумковий вердикт був за глядачами та їх СМС-голосуванням. Переможцями глядачі каналу «Україна» назвали Андрія Джеджулу і його дівчину Інну, які виконали сучасний танець у стилі «вог», а ось найменша кількість балів отримала українська співачка LAMA і її хлопець Alex за свій повільний вальс. Саме ця пара і покинула проект.


Tags: , , ,

Категорія: Новини, Україна

Comments:

Немає жодного коментара

Залишіть свій коментар

Вам потрібно увійти для того, щоб залишити коментар.


Яндекс.Метрика