В Актау пройшов концерт ансамблю танцю «Жорга» і співачки Тамари Асар

12.03.2014 | коментарі

казахстанАнсамбль танцю «Жорга» був заснований 16 років тому в Актау хореографом Сєріком Сарієвим. Якщо спочатку це був колектив, який складається з 13 танцюристів, то сьогодні школа танцю Серіка Сарієва налічує близько 400 чоловік.
Як зазначає Серік Сарієв, перед своїм колективом він ставить не тільки завдання розвивати свою майстерність, але й пропагувати хореографічне мистецтво в цілому. Саме тому традицією школи танцю стали щорічні концерти, які в цьому році пройдуть не тільки в Актау, але і в Алмати і Астані.
- Кілька років тому ми давали великий масовий концерт в Алмати. В цьому році, швидше за все восени, ми плануємо знову дати концерт в південній столиці, а також пройде концерт в Астані нашого новоствореного професійного танцювального колективу Мангістауської області, який активно готує абсолютно нову концертну програму, – розповів Серік Сарієв.
В концерті «Наш світ», який пройшов у великій залі культурно-дозвільнього комплексу імені Абая, взяла участь відома казахстанська співачка, уродженка Мангістауської області Тамара Асар. Вона подарувала глядачам свої пісні, в тому числі кілька пісень про рідну землю Мангістау. Одна з пісень Тамари Асар була написана спеціально на честь рідного міста. Вона так і називається «Актау».
- Я спеціально складала пісню для Актау і записувала її в Москві. У ній співається про Каспій, про те, що у нас дружний багатонаціональний народ, який є тилом свого рідного краю. І я особливо хочу підкреслити, що для мене, як для жителя Мангістау, особливо важливо, щоб так тривало завжди, – зазначила Тамара Асар.
У концерті взяли участь почесні гості: Акмарал Кайназарова – директор центру класичного індійського танцю (Алмати), хореограф з Атирау, громадський діяч Гульсина Байкенова і багато інших.
- Інтерес Серіка Сарієва до мистецтва танцю дуже великий і навіть національні танці Серіка Сарієва мають свою стилістику. Його вміння донести до глядача, самого різного глядача – це великий талант. І те, що сьогодні на концерті співає наша вельмишановна Тамара Асар – теж невипадково, оскільки вона – корінна мешканка Мангістау. І такий чудовий тандем створив дуже теплий, дуже душевний концерт. І мені здається, що таких концертів сьогодні публіці не вистачає, – зазначила Акмарал Кайназарова.
Гостя з Атирау Гульсина Байкенова знайома з творчістю ансамблю танцю «Жорга» давно. І зізнається, що кожен раз концерти цього колективу надихають її на створення чогось нового.
- Я дуже рада бути присутньою сьогодні знову на концерті Серіка Сарієва, який дарує людям нескінченні почуття і емоції. Його робота – це вже добре поставлена режисерська робота, яка мене завжди вражає і дає мені величезне натхнення. З його концертів я повертаюся в Атирау і завжди хочу зробити щось нове у своїх творчих планах. Постановки, зроблені в тандемі з Тамарою Асар, цікаве декоративне рішення на LED-дисплеї, яке імпонує кожній композиції і почесні гості: Jado, Акмарал Кайназарова – талант нашого Казахстану і мої улюблені актауські колеги, які підтримали сьогоднішній вечір і творчу діяльність ансамблю. Серіку Сарієву і його колективу хочу побажати творчих злетів, успіхів та процвітання, – зазначила Гульсина Байкенова.


Tags: , , ,

Категорія: Новини, Світ

Comments:

Немає жодного коментара

Залишіть свій коментар

Вам потрібно увійти для того, щоб залишити коментар.


Яндекс.Метрика