Театр «Провінційні танці» проводить набір танцівників

13.03.2014 | коментарі

екатенирбургЛауреат національної театральної премії «Золота маска» театр «Провінційні танці» оголошує про набір в трупу нових артистів.
«Ті, хто пройде відбірковий тур, будуть задіяні в постановці нових вистав, регулярної та гастрольної діяльності трупи театру», – повідомляють у прес-службі установи.
Танцівникам, які прйдуть кастинг, буде запропоновано офіційне працевлаштування з записом в трудову книжку, заробітна плата та соціальний пакет.
Кастинг відбудеться 17 квітня 2014 року в театрі балету «Лускунчик» (вулиця 8 Березня, 104, 4-й поверх). У програмі: класичний танець, сучасний танець (реліз), репертуар (сольні та дуетні частини), імпровізація.
Запис на кастинг проводиться за телефоном +7(905)80-14-707 (контактна особа – Марія). Також необхідно надіслати резюме з фотографією на e-mail: [email protected] з позначкою «Кастинг».
Вимоги до кандидатів:
• юнаки від 18 до 30 років;
• бажано освіта в області хореографії;
• досвід роботи в компаніях, колективах сучасного та класичного танцю;
• навички сучасного (contemporary dance) або модерн танцю, а також класичного танцю. Бажані навички імпровізації і контактного танцю;
• відкрите світосприйняття і гнучкість розуму.
На даний момент репертуар «Провінційних танців» включає в себе не тільки авторські постановки Тетяни Баганової, але і перформанси та вистави у жанрі фізичного театру в постановці кращих російських і зарубіжних хореографів. У підготовці артистів балету і стажистів синтезуються методи і прийоми різних європейських і американських танцювальних шкіл, включаючи класичний танець і різні техніки руху, такі як реліз, йога, а також дисципліни, що надають навички, необхідні для окремих проектів (наприклад, акробатика і майстерність сценічного мовлення).


Tags: , , ,

Категорія: Новини, Світ

Comments:

Немає жодного коментара

Залишіть свій коментар

Вам потрібно увійти для того, щоб залишити коментар.


Яндекс.Метрика