У Великому Новгороді пройде етнічний фестиваль «Танець Весни»

13.03.2014 | коментарі

новгородФестиваль відбудеться 16 березня на майданчику Центру громадських ініціатив «Діалог». В програмі заходу виступи хореографічних колективів: студії історичних (кельтських) танців Hogmanay, школи ірландського танцю «Samhain», студії трайбл Maiastra Dance Studio і школи східного танцю «Фаріда», а також показ японських бойових мистецтв.
Також організатори обіцяють гостям фестивалю можливість отримати консультацію астролога, спробувати сили в мистецтві каліграфії чи прикрасити себе візерунками мехенді. Завершиться фестиваль майстер-класами з російських, кельтських, східних і трайбл кругових танців.
- Наш захід не концерт, а фестиваль – місце, вільне для творчості, – зазначила організатор «Танцю Весни» Каріна Кацман. – Ми пропонуємо гостям активно залучатися в наш дію, а не сидіти в партері, не просто дивитись на прекрасне, але і брати участь в його створенні. Кругові танці дарують людям відчуття гармонії, почуття колективу, не дарма вони є у всіх народних культурах, за цими відчуттями ми і запрошуємо новгородців на фестиваль.


Tags: , , ,

Категорія: Новини, Світ

Comments:

Немає жодного коментара

Залишіть свій коментар

Вам потрібно увійти для того, щоб залишити коментар.


Яндекс.Метрика