На “Буковелі” відбудеться Всеукраїнський фестиваль вареників

28.02.2014 | коментарі

маслянаЦей день є останнім днем Масляної – свята, яке походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що збереглося після прийняття християнства. І оскільки це перш за все свято багатої ситної їжі ресторани та кафе курорту посприяють тому, щоб ви в цей день поласували стравами, які традиційно готують у ці дні. А головною стравою на Масляну є, як відомо, млинці, вареники, гречані млинці.

Вареники ж будуть зі шкварками, цибулею, картоплею, печінкою, вишнями, сливками та іншими начинками, а їх є сотні! Гості фестивалю спробують визначити, які з них найсмачніші! А бажаючі навіть зможуть встановити новий світовий рекорд зі швидкісного поїдання вареників!
Оскільки Масляна відома всенародним гулянням: танцями, співами, катанням з гори на санчатах, спорудженням масляного опудала, розпалюванням багаття тощо, – то, святкуючи Масляну, гості гірськолижного курорту «Буковель» зможуть взяти участь і в цих розвагах.
Крім того, учасники фестивалю зможуть взяти участь у конкурсах:
• «Шоу вареників» — конкурсно-розважальна інтерактивна програма, яка вже встигла полюбитися тисячам відпочиваючих у гірськолижному курорті «Буковель».
• «Народний вареник» — хто швидше, краще і більше вареників наліпить!
• «Цибулька» — хто швидше і дрібніше накришить цибулини, не заплакавши, для зажарочки, якою буде помащено варенички.
• «Смажимо! Паримо! Варимо!» — хто більше, швидше, цікавіше всмажить по сковороді… черпаком!
• «Пан Пацюк – поїдач вареників» — хто швидше і більше вареників з’їсть… і не подавиться! Не поділили вареники? То можна і позмагатися в бою… великими подушками-варениками.

• «Заспіваймо пісню веселеньку» — поїли…можна і співати!
• «Дам лиха закаблукам» — просимо до танцю!
• Чекатимуть на глядачів і цікаві «Козацькі забави» – «Стовп із призами», «Біг у мішках», «Перетягування бучка», «Піднімання бочки», «Конкурс свистунів», «Козацький пояс», «Кидання валянка»…
А переможців конкурсної програми записуватимуть у «Партію любителів вареників», яка була створена в ТК «Буковель» позаминулого року і куди увійшли учасники фестивалю. Головним програмним завданням партії стало гасло – «Хай кожен живе в Україні, як вареник у сметані»!

Урочистий прийом у партію та вручення квитків новим членам «Партії любителів вареників» відбудеться біля пам’ятника Варенику, спорудженого з метою ознаменування цієї веселої події скульпторами. Пам’ятник Варенику увійде в «Книгу рекордів ТК «Буковель»» як найбільший вареник в світі, виготовлений зі снігу.


Tags: , , ,

Категорія: Новини, Україна

Comments:

Немає жодного коментара

Залишіть свій коментар

Вам потрібно увійти для того, щоб залишити коментар.


Яндекс.Метрика