Театр «Молодий балет Києва» вирушає в літнє гастрольне турне

« Back to Events
This event has passed.
Event:
Театр «Молодий балет Києва» вирушає в літнє гастрольне турне
Start:
10.08.2012
End:
22.08.2012
Category:
Organizer:
Євген Кайгородов
Phone:
+38 (044) 234-61-69, 234-07-99
Updated:
17.07.2012
Venue:
АР Крим
Address:
Миколаїв, Херсон, Ялта, Євпаторія, Партеніт, Феодосія, Керч, Севастополь, Сімферополь, Алушта, Крим, Ukraine

   Головний балетмейстер-постановник – заслужений артист України Євген Кайгородов. Досвідчені балетомани чудово пам’ятають, як свого часу він сам віртуозно виконував партію Принца Зіґфріда на сцені Національної опери. Сьогодні він по-новому відкриває себе як талановитий педагог, хореограф, організатор, постановник і керівник театру «Молодий балет Києва».

  Головну партію виконує Ніна Гольська – артистка Большого театру (Москва), стипендіат фонду Галини Уланової. У спектаклі беруть участь солісти Національної опери України – Катерина Діденко і Віктор Іщук, соліст Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва – Микита Сухоруков, артист Маріїнського театру (Санкт-Петербург) – Сергій Костенко. У постановці задіяні артисти театру «Молодий балет Києва», студенти Київського хореографічного коледжу, а також учні хореографічної гімназії «Кияночка».

Графік гастролей:

   10 серпня Миколаїв, 11 серпня Херсон, 12 серпня Ялта, 14 серпня Євпаторія, 15 серпня Партеніт, 16 серпня Феодосія, 17 серпня Керч, 18 серпня Севастополь, 19 серпня Ялта, 20 серпня Сімферополь, 21 серпня Алушта, 22 серпня Євпаторія (Гала-концерт на міській площі).

     Подаруйте свято собі і Вашим близьким! Не пропустіть балет П. Чайковського з його незабутньою музикою, хореографією і зворушливою історією про кохання.

 www.kievbalet.in.ua

Яндекс.Метрика